News

24. Rajd Kobiet zainaugurował wakacje …

24. Rajd Kobiet zainaugurował wakacje …

39. KOBIET ZAINAUGUROWAŁAO WAKACJE PODCZAS 24.RAJDU KOBIET

39. kobiet rozpoczęło  wakacje  24-tym Rajdem Kobiet. Wyruszyłyśmy jak zwykle z Lidzbarka, by po przejściu 19 kilometrów dojść do Suryt.  Trasa była przepiękna – wszystkie atrybutu warmińskiego krajobrazu doświadczyłyśmy osobiście – łąki pełne kwiecia, pola pełne zbóż, lasy i  jezioro.  Dłuższy  przystanek na plaży w Kłębowie dał czas na wytchnienie i  pierwszy w tym roku kontakt z wodą jeziora.

Było tak miło, a nasze stroje niebiesko – zielone tak pasowały do otoczenia, że w zasadzie można byłoby zostać do wieczora. Jednakże czekała na nas Pani Teresa Baranowska  i to w jej gospodarstwie agroturystycznym zakończyłyśmy wędrówkę. A tam: urokliwy ogród, ognisko z pieczeniem kiełbasek, domowy twaróg i inne pyszności.

Pogoda zmienną była, ale jak mawia Mietek Folk  ( szantowy zespół z Bartoszyc) „ważne bowiem są pogody obie, lecz ważniejsza jest ta, którą mam w sobie (… ) ważna jest tylko ta pogoda, którą w sercu będę miał” – i niech to pozostanie puentą naszych wędrówek.

W podziękowaniu za wspólna wędrówkę, Pani Teresie na serdeczną gościnę   – zapraszamy do Galerii – poczujcie raz jeszcze te chwile.

Do zobaczenia jesienią na 25- tym Jubileuszowym Rajdzie Kobiet!

Projekt  „Marsz! Przez Cztery Pory Roku! „ współfinansuje Zarząd powiatu lidzbarskiego.