News

31 Wiosenny Rajd Kobiet

31 Wiosenny Rajd Kobiet już za nami. 7.  dnia maja, 36 Pań zdecydowało się na czynny wypoczynek, na podziwianie warmińskich krajobrazów, na pokonanie 22 kilometrowej trasy pieszej wędrówki. Start miał miejsce w Wielochowie, zaś zakończenie rajdu odbyło się w gospodarstwie agroturystycznym „ W kamiennym Kręgu” w Gruszynach koło Górowa Iławeckiego.

Cieszy, że do grona stałych piechurek  stale dołączają nowe. Duża rozpiętość wieku kobiet biorących udział w rajdzie, świadczy o tym, że jest to impreza rzeczywiście dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Tym razem dla hippisek, bo zgodnie z tą tematyką wędrowałyśmy  odziane w kolorowe zwiewne stroje, z opaskami na włosach, tudzież kapeluszach. Było słonecznie, barwnie i jak zwykle miło i sympatycznie. Towarzyszyłam nam piosenka grupy Dżem „ W życiu piękne są tylko chwile”. Ta chwila taka właśnie była: piękna i trwała zdecydowanie dłużej, bo niemalże całą sobotę. Za uwiecznienie tych chwil na zdjęciach, dziękujemy Pani Bernadetcie Stańko.

Drogie Piechurki, Stowarzyszenie Kobiet Miej Marzenia zaprasza już teraz na kolejny, letni rajd, organizowany w ramach projektu „Marsz! Przez cztery pory roku”, współfinansowany przez Zarząd Powiatu Lidzbark Warmiński i Burmistrza Miasta Lidzbark Warmiński, który planowany jest na ostatnią sobotę sierpnia. Do zobaczenia!